Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
121 999 €
238 609.30 лв.

(1 419 €, 2 775.32 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:52 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 224 пъти.
Площ:
86 m2
Етаж:
4-ти от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

(ОФЕРТА-9246)
АКРОНА ИМОТИ има удоволствието да Ви предложи чудесна възможност да закупите 3-стаен апартамент в сърцето на кв. Тракия, в близост до Католическата църква. Имотът е разположен на среден етаж, в сграда с асансьор, и е отличен избор както за семейно жилище, така и за инвестиция. ?
? **Основни характеристики на имота:**
- ? **Локация:** гр. Пловдив, кв. Тракия
- ? **Тип имот:** 3-стаен апартамент
- ? **Обща площ:** 86 кв.м
- ? **Цена:** 121 999
- ?? **Брой спални:** 2
- ?? **Брой стаи:** 4
- ? **Брой балкони:** 2
- ? **Брой бани с тоалетни:** 1
- ? **Отделна тоалетна:** 1
- ? **Асансьор:** да
- ? **Мазе:** да

?? **Състояние на имота:**
- Жилището е без съвременни подобрения, което го прави идеално за хора с визия и желание да създадат дом по свой вкус.
- Новите собственици ще имат възможност изцяло да го реновират според собствените си предпочитания и стил.
- Апартаментът ще бъде издаден напълно почистен от мебели и оборудване, така че ще представлява едно истинско 'бяло платно', върху което да развихрите въображението си и да реализирате мечтания интериор. ??

? **Предимства на имота:*
- Реална квадратура
- Просторно и функционално разпределение
- Два балкона с допълнително усещане за светлина и простор
- Наличие на мазе за удобно съхранение
- Сграда с асансьор
- Отлична локация в предпочитан и добре уреден район

? **За квартала:**
- Кв. **Тракия** е един от най-предпочитаните и добре организирани райони на Пловдив, с широки междублокови пространства, зеленина и удобни транспортни връзки.