Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
132 500 €
259 147.48 лв.

(1 472 €, 2 878.98 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 15:54 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1774 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
7-ми от 7
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

(ОФЕРТА-9089)
АКРОНА ИМОТИ Ви предлага отличен имот, подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция! Апартаментът е разположен в предпочитан район на Пловдив кв. Тракия. Имотът впечатлява с функционално разпределение, добра площ и удобства, които осигуряват комфортно ежедневие.
? **Основни характеристики на имота:**
? **Тип имот:** 3-стаен апартамент
? **Локация:** гр. Пловдив, кв. Тракия
? **Цена:** **132 500 **
? **Обща площ:** **90 кв.м**
? **Година на строителство:** **1980 г.**
? **Брой стаи:** 4
? **Брой спални:** 2 ??
? **Брой балкони:** 2 ?
? **Брой бани с тоалетни:** 1 ?
? **Допълнителна тоалетна:** 1 ?
? **Асансьор:** да ?
? **Мазе:** да ?

? **Предимства на имота:**
? Просторни и светли помещения
? Функционално вътрешно разпределение
? Два балкона, осигуряващи повече светлина и възможност за отдих
? Наличие на асансьор за допълнително удобство
? Мазе практично решение за съхранение
? Подходящ за семейства с деца ???????

?? **За квартала:**
? Кв. Тракия е един от най-предпочитаните и добре уредени райони на Пловдив, с широки междублокови пространства, паркове и удобни транспортни връзки.
?? В близост ще откриете магазини, училища, детски градини, медицински центрове и всичко необходимо за комфортен градски живот.
За повече информация или оглед се обадете на посочените телефони!
Оказваме пълно съдействие за банково кредитиране при най-добри условия и цялостна юридическа проверка на имотите, които предлагаме! Разгледайте пълният ни списък от оферти на www.acronaimoti.bg