Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
139 990 €
273 796.64 лв.

(2 154 €, 4 212.86 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:24 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 103 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
2-ри от 10
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

(ОФЕРТА-9242)
АКРОНА ИМОТИ Ви предлага чудесна възможност за покупка на **ново жилище** в един от най-предпочитаните и добре развити райони на Пловдив **Кючук Париж**. Имотът е **ново строителство от 2025 г.**, което гарантира модерна визия, качествено изпълнение и комфорт на бъдещите собственици. ?

? **Основни характеристики на имота:**
- ? **Тип имот:** 2-стаен апартамент
- ? **Локация:** гр. Пловдив, кв. Кючук Париж
- ? **Година на строителство:** 2025 г.
- ? **Строителство:** ново строителство
- ? **Обща площ:** 65 кв.м
- ? **Цена:** 139 990
- ?? **Брой стаи:** 2
- ?? **Брой спални:** 1
- ? **Брой балкони:** 1
- ? **Брой бани с тоалетни:** 1
- ? **С асансьор**

? Апартаментът е отлично решение както за **лично ползване**, така и за **инвестиция с цел отдаване под наем**. Разпределението е функционално и удобно просторна дневна с кухненски бокс, уютна спалня, баня с тоалетна и балкон, който осигурява допълнително усещане за пространство и светлина. ????

? Имотът е разположен в сграда с модерен дизайн, асансьор и съвременни строителни стандарти. Това е чудесен избор за хора, които търсят комфорт, добра локация и сигурна инвестиция. ?

? **За квартала Кючук Париж:**
Кючук Париж е един от най-предпочитаните квартали в Пловдив, известен с отличната си инфраструктура, удобен транспорт и множество магазини, училища и детски градини. ??
Районът предлага бърз достъп до централната част на града, както и спокойна жилищна среда, подходяща за семейства и млади хора. ??