Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
116 299 €
227 461.07 лв.

(2 115 €, 4 136.58 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 10:55 на 9 април, 2026 год.
Обявата е посетена 3533 пъти.
Площ:
55 m2
Етаж:
2-ри от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

(ОФЕРТА-9008)
АКРОНА ИМОТИ Ви предлага 2-стаен апартамент за продажба в Пловдив, кв. Смирненски отлично предложение за първи дом или инвестиция! Ново строителство от 2025 г., с модерна визия и функционално разпределение. Имотът предлага комфорт, светли помещения и спокойствие в един от най-предпочитаните райони на града. Подходящ както за живеене, така и за отдаване под наем, благодарение на практичната площ и удобната локация.
- ? Локация: Пловдив, кв. Смирненски
- ? Вид имот: 2-стаен апартамент
- ?? Година на построяване: 2025 (ново строителство)
- ? Обща площ: 55 кв.м
- ? Цена: 116 299
- ?? Стаи: 2 | Спални: 1
- ? Баня с тоалетна: 1
- ? Балкони: 1
- ? Асансьор: да
- ? Мазе: да

? Предимства на имота:
- Функционално разпределение с ясно разграничени дневна и спалня идеално за ежедневен комфорт.
- Светли помещения и уютна тераса за сутрешно кафе или вечерна почивка.
- Поддържана сграда с асансьор и складово помещение (мазе) за повече удобство и пространство.
- Тихо междублоково пространство и лесен достъп до главни булеварди.
? Подходящ за:
- Млади семейства и активни професионалисти
- Инвестиция с отлична доходност при отдаване под наем
?? За квартала:
- Смирненски е зелен и спокоен район с бърз достъп до Гребната база и паркови зони, предлагащ отлични възможности за спорт и релакс.
- В близост има супермаркети, училища, детски градини и удобен градски транспорт всичко необходимо за комфортен градски живот.